86926 GREIFENBERG J-29

 DARBO PRADŽIA: 2023 m. gruodžio 1 d.

Trukmė – 2 mėn. ir ilgiau.

Darbo pasiūlymas slaugei arba slaugui. Alga 1780Eu. su Individualia veikla-2130 Eu.

Reikalinga pagalba senjorui, kuris gyvena kartu su savo žmona, nuosavame name su sodeliu ir terasa, nedideliame miestelyje. Senjoras 84 m. 173cm/70 kg. prieš 2 metus patyręs 3 insultus. Jam nustatytas 3 slaugos lygis. Senjoras šviesaus proto, kairės pusės paralyžius, šlapimo nelaikymas – nakčiai dedamos sauskelnės, dieną – įklotai. Paprastai pavalgo pats, tik sriubą valgyti yra šiek tiek sunkiau, todėl ją valgo iš puodelio. Jam reikalinga pagalba judėjimo procese – persėdant iš slaugos lovos į neįgaliojo vežimėlį. Kilnojimo nėra. Pagalbos reikia apsirengiant/nusirengiant, kūno higienoje.1 kartą savaitėje lankosi dienos priežiūros tarnyba.

Močiutė 81m, yra sveika, labai rūpinasi savo sutuoktiniu, gamina maistą. Jai reiktų padėti buityje ir prižiūrint namus – juos tvarkyti, skalbti /lyginti, padėti gaminant maistą ir apsiperkant. Taip pat sodo darbuose – nupjauti veją, nušluoti lapus ir pan.

Pagalbinės priemonės – slaugos lova, neįgaliojo vežimėlis, WC kėdė, šlapimo antelė.

Šeima pageidauja slaugės arba slaugo, gerai kalbančios vokiškai, vairuojančios, nerūkančios arba mažai rūkančios ir tik lauke, kuri būtų maloni, patikima, tvarkinga.

1780 Eu. + visos socialinės garantijos+ apmokamos atostogos bei 24 val. per parą galiojantis gyvybės ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimas+ apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką.

2130 Eu.su individualia veikla.

Garantuojamas laisvas laikas;

Kreiptis : Jovita +370 603 13806 .Anketą šiai vietai užimti, galite rasti mūsų svetainėje: www.darbofeja.lt

arba mielai laukiame atvykstant į ofisą, adresu: Aušros g. Nr. 26- 3 ( 2 aukštas), Gargždai.

FOTO IŠ INTERNETO.

Užpildykite CV anketą darbo vietai