DARBO VIETA: 32289 RÖDINGHAUSEN J-67

DARBO PRADŽIA: VASARIO 14 d.

DARBO TRUKMĖ : 2 mėn ir ilgiau.

1900/1950Eu arba 2250/2300 Eu su individualios veiklos pažymėjimu.

Darbas šeimoje, kuri gyvena 130 m2 nuosavame name, kaimiškoje vietovėje. Tame pačiame name gyvena senjorų sūnus, kuris labai padeda savo tėvų slaugoje ir priežiūroje, palydi į WC, vakarais dažnai paguldo senjorą į lovą.

Reikalinga pagalba 94 m. senjorui Karlui (180cm/apie 100 /110kg.) ir 90 m. močiutei Hellai (165cm/65 kg.). Abu yra šviesaus proto. Seneliui reikalinga pagalba – kasdieninėje kūno higienoje, persėdant iš lovos į neįgaliojo vežimėlį -jam tereikia šiek tiek padėti atsistoti ir atsisėsti į vežimėlį. Jis taip pat gali žengti kelis žingsnius su vaikštyne. Neįgaliojo vežimėlis yra pagrindinė priemonė. Turi slaugos lovą. Šlapimo nelaikymo nėra. Valgo ir geria savarankiškai. Kalba aiškiai.

Močiutė Hella grįžta iš ligoninės, po nugriuvimo ir klubo sąnario operacijos. Reikalinga pagalba – prižvelgti vaikštant, kasdieninėje kūno higienoje, padėti apsirengti /nusirengti. Šlapimo nelaikymo nėra. Naktį miega ramiai. Slaugos tarnyba ateina užmauna kompresines kojines.

Darbai – gaminti valgį, skalbti/lyginti, tvarkyti kambarius, apsipirkti, palaikyti bendrystę, eiti pasivaikščioti, palydėti pas gydytojus.

Šeima turi katę.

Šeima pageidauja buitine kalba/gerai vokiškai kalbančios slaugės(B1), turinčios patirties slaugoje.

Jums visos socialinės garantijos+ apmokamos atostogos bei 24 val. per parą galiojantis gyvybės ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimas+ apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką.

Kreiptis : Jovita +370 603 13806 .Anketą šiai vietai užimti, galite rasti mūsų svetainėje: www.darbofeja.lt arba mielai laukiame atvykstant į ofisą, adresu: Aušros g. Nr. 26- 3 ( 2 aukštas), Gargždai.

FOTO IŠ INTERNETO.

Užpildykite CV anketą darbo vietai