APIE MUS

Esame viešoji įstaiga ,, Darbo fėja ,,

Mūsų įdarbinimo agentūra įsikūrė, Gargžduose, nuo 2017m. lapkričio mėn. Darbas užsienyje yra viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių. Manome, kad dviejų šalių žodžių junginys mūsų pavadinime ,,Darbo fėja ,, , suteiks bendrą abipusį supratimą ir pasitikėjimą.

Lietuvoje, kol kas ši paslauga nėra labai populiari, todėl daugiau darbo vietų kuriame Vokietijoje. Manome, kad tokiu būdu padėsime spręsti labai opią šiuo metu pas mus – bedarbystės problemą ir tuo pačiu galimybę susirasti darbą vyresnio amžiaus žmonėms.

Mūsų įdarbinimo agentūra užsiima senelių priežiūra ir slauga visoje Vokietijoje.

Slaugos darbai visoje Vokietijoje – tai ne tik slaugės darbas klientų šeimoje, bet ir senelių namuose.

Šis darbas užsienyje ir slaugos darbai visoje Vokietijoje, suteikia Jums galimybę pasirinkti pačiam darbo vietą, atlyginimo už darbą dydį, bei visas darbo ir poilsio sąlygas.

Mūsų įdarbinimo agentūra išsiskiria iš kitų panašių Lietuvoje, nes :

suteikiame apmokamas ir nemokamas atostogas Jums patogiu metu;
Nemokamai paruošiame visus įdarbinimo dokumentus;
Apdraudžiame Jus 24 val. per parą draudimu nuo nelaimingų atsitikimų ir mirties atveju;
Įdarbiname ir su individualios veiklos pažyma, arba verslo liudijimu.

Senelių priežiūra Vokietijoje – tai darbas užsienyje, kuriame galite išbandyti save naujame darbe, keičiant savo gyvenimą jau dabar-:)

Darbas užsienyje, o mūsų atveju – darbas Vokietijoje, tai reali galimybė užsidirbti nuo 1500€ iki 2500€ per mėnesį ,, į rankas ,, .
Kelionė iki senjorų namų ir atgal – Jums nekainuos.

Esu studentė, būsima psihologė. Laisvu metu atradau galimybę per VŠĮ ,,Darbo fėją,, padirbeti Vokietijoje, Senelių namuose. Tai puiki proga ne tik užsidirbti, bet ir tobulinti vokiečių kalbą, gerinti slaugos įgūdžius ir galimybė bendrauti su žmonėmis iš įvairių Europos šalių. Nuoširdus ačiū visai komandai.

AGNĖ

Taip netikėtai pasiūlė mums VŠĮ ,, Darbo fėja,, darbo vietą porai ,dirbame jau antrą mėnesį kartu su vyru, kartu dalinantis rūpesčius ir darbai mažėja, o džiaugsmas didėja… Esam labai patenkinti ir dėkingi.

AUŠRA IR DAINIUS

Esu laiminga, dirbdama šį darbą, nes galiu padėti silpnesniems už save. Nuoširdus rūpinimasis ligoniu yra mano pašaukimas. Esu labai patenkinta ir dėkinga „Darbo fėjai“, kad patikėjo mano šiomis savybėmis, bet ne tuometinėmis vokiečių kalbos žiniomis... Atrasti sau patinkantį darbą yra gyvenimo džiaugsmas.

INDRĖ

DARBAS

Įdarbiname senelių slaugoje Lietuvoje ir Vokietijoje, per 5 darbo dienas ar greičiau.

ATLYGINIMAS

Laiku mokame darbą atitinkantį atlyginimą, dvigubai apmokame už darbą švenčių dienomis.

KONSULTACIJOS

24 val. per parą suteikiame savo darbuotojams konsultaciją ir pagalbą.

+370 64784167

info@darbofeja.lt

Aušros g. 26, Gargždai