39418 STAßFURT A 146

DARBO PRADŽIA: BALANDŽIO 3-6 D. 1800-1850 Eu ;

DARBO PASIŪLYMAS: su darbo patirtimi, vidutinė arba gera vokiečių kalba, širdingai, šeimyniškai, ramaus būdo slaugutei. Rūkymas- nepageidaujama+ VAIRAVIMO PAŽYMĖJIMAS(automatinė). KEITIMAS – ilgesniam laikui ( galima pasikalbėti su dirbančia slaugute) .

Senjora Herta (83 m./ 155m./ 85-90kg.) buvusi darželio auklėtoja, labai šilta ir draugiška, mėgstanti bendrauti, gyvena mieste, individualių namų kvartale, nuosavame name. Šalia kitame name gyvena jos vyresnė dar savarankiška sesuo (86 m.), kuri iki slaugutei atvykstant, prižiūrėjo ligonę. Į ją ir dabar visuomet galima kreiptis patarimo ir pagalbos. Abi moterys- našlės. Kontaktinis asmuo- sesers sūnus, kuris labai dėmesingas ne tik savo mamai, bet ir savo tetai (jis gyvena kitame mieste). Senjoros hobis- darbai sodelyje, mėgsta vykti į bendruomenės renginius, į turgų, parduotuves. Pageidaujama , kad ir slaugutė turėtų panašų hobį. Prekybos centrai netoliese. Naujuose, nežinomuose keliuose vasaros laikotarpiu senjora kartais dar mielai vairuoja pati.

Ji- aiškaus mąstymo, fizinė sveikata – atitinkanti amžių, inkstų liga (dializės 3 k./sav., grįžusi po jų ilsisi), lengvai ribotos judėjimo galimybės(vaikštynė), galimi kartais galvos svaigimai, WC apsitarnauja savarankiškai, naktimis miega gerai.

Reikalinga pagalba: kūno higiena, apsirengiant/ nusirengiant, keliantis(paduoti rankas), vaistų sudavimas, judant(stebėti), skysčio kontrolė, bendrystės palaikymas. Dializių dienomis ankstus kėlimasis padėti išruošti į ligoninę, grįžta pavargusi ir eina miegoti. Išvykus senjorai, slaugutė yra laisva.

Kiti darbai: maisto gaminimas, namų ruoša-tvarkymas, valymas, kartu su senjora priežiūros darbai sodelyje- rožių bei daržovių priežiūra. Savo 3 d. /sav. laisvu metu būtų draugiška kartais pasisiūlyti į pagalbą senjoros seseriai, nes tarp jų yra labai glaudūs ryšiai.

Slaugei įruošti antrame aukšte 2 kambariai. Internetas yra. Laisvalaikis- garantuojamas.

Jums- visos socialinės garantijos+ apmokamos atostogos bei 24 val. per parą galiojantis gyvybės ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimas+ apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką.

Info. telef. : 8 685 51057 Anketą šiai vietai užimti, galite rasti mūsų svetainėje: www.darbofeja.lt; arba mielai laukiame, atvykstant adresu : Aušros g. Nr.26-3 ( 2 aukštas), Gargždai

Užpildykite CV anketą darbo vietai