Asia businesspeople meeting plan analysis statistics brainstorm and header of team hold tablet graph chart and employee take note in home office night. Panoramic banner background with copy space.

ANKETA DĖL DARBO SLAUGOJE (PROFIL DER BETREUERIN)

  darbofeja atsiliepimai
  Taip netikėtai pasiūlė mums VŠĮ ,, Darbo fėja,, darbo vietą porai ,dirbame jau antrą mėnesį kartu su vyru, kartu dalinantis rūpesčius ir darbai mažėja, o džiaugsmas didėja… Esam labai patenkinti ir dėkingi.
  Aušra ir Dainius
  atsiliepimi darbofeja
  Esu laiminga, dirbdama šį darbą, nes galiu padėti silpnesniems už save. Nuoširdus rūpinimasis ligoniu yra mano pašaukimas. Esu labai patenkinta ir dėkinga „Darbo fėjai“, kad patikėjo mano šiomis savybėmis, bet ne tuometinėmis vokiečių kalbos žiniomis... Atrasti sau patinkantį darbą yra gyvenimo džiaugsmas.
  Indrė
  atsiliepimai darbofeja
  Esu studentė, būsima psihologė. Laisvu metu atradau galimybę per VŠĮ ,,Darbo fėją,, padirbeti Vokietijoje, Senelių namuose. Tai puiki proga ne tik užsidirbti, bet ir tobulinti vokiečių kalbą, gerinti slaugos įgūdžius ir galimybė bendrauti su žmonėmis iš įvairių Europos šalių. Nuoširdus ačiū visai komandai.
  Agne