INFORMACIJA

 

⦁ Registruokitės darbui Vokietijoje per mūsų agentūrą iš anksto, užpildę labai paprastą anketą apie save ir pridėję savo dokumentinę foto nuotrauką.
⦁ Anketoje aprašykite ( galima ir lietuviškai ), kokioje šeimoje norėtumėte dirbti, ką sugebate, kokia Jūsų pačios sveikata, ar galite kelti ir t.t.
⦁ Nuo kada norėtumėte pradėti darbą?
⦁ Kiek planuotumėte uždirbti?
⦁ Kiek laiko norite dirbti?
⦁ Jūsų atlyginimo dydį gali nulemti ne vien kalba, bet ir išsilavinimas ir darbo patirtis.
⦁ Mes Jūsų anketą pasiūlysime šeimai, kurią Jūs pasirinksite.
⦁ Šeima per 3-4 dienas duos atsakymą ar Jus pasirinko.
⦁ Toliau mes organizuojame Jūsų įdarbinimą ir nuvykimą į darbo vietą.
⦁ Tad nelaukite ir kviečiame registruotis telefonais:

8 685 51057 ( Audronė ), vadyba@darbofeja.lt
8 603 13806 ( Jovita), jovita.vadyba@darbofeja.lt

Darbą Jums galime pasiūlyti per 5 dienas, o gal net ir greičiau.

DARBO SĄLYGOS

Darbas užsienyje, o šiuo atveju – darbas Vokietijoje , Jus įpareigoja:

• Mokėti vokiečių kalbą.
• Mylėti pasirinktą darbą, nes slaugės darbas yra tikrai nepaprastas pasirinkimas, nors ir specialaus išsilavinimas nebūtinas, nes Jūs dirbsite socialinio darbuotojo padėjėjo pareigose.
• Žinoti , kad slaugos darbai visoje Vokietijoje, tai : bendra namų ruoša, senjorų globa ir pagalba kasdienėje buityje, pagalba valgant, prausiantis, rengiantis, einant į tualetą, būti pasiruošusiai naktiniam darbui.
• Turėti pakankamai kantrybės ir pasiaukojimo šiame darbe , kur gali prireikti keltis naktimis, kad suteikti reikiamą pagalbą, kai jos prireikia, pagalba apsiperkant, maisto gaminimas, bendri pasivaikščiojimai, žaidimai, lankymasis pas gydytojus.

Slaugės darbas , tai darbo apimtis priklauso nuo konkrečios šeimos atskirų poreikių.
Mes siūlysime Jums darbo vietą, o Jūs galėsite nuspręsti ar sutinkate su šeimos pageidavimais.
Jūsų gyvensite senjorų nuosavuose namuose, turėsite savo kambarį. Būtinai pasirūpinsime, kad namuose butų interneto prieiga ir jums suteiktas laisvalaikis.

Jūs uždirbsite nuo 1500€ iki 2500€.
Kelionė iki senjorų namų – apmokama išdirbus sutartą laiką. Dirbant mūsų įmonėje Jūs papildomai gaunate už nepanaudotas atostogas.

Jūsų uždarbis kas mėnesį bus pervedamas į Jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą LT, arba užsienyje.

Senelių priežiūra Vokietijoje – tai galimybė pagerinti savo šeimos finansinį stabilumą, o tuo pačiu pažinti kitą šalį, ten gyvenančius žmones, jų papročius, lavinti kalbos įgūdžius ir be abejo, įsigyti naujų draugų.

PRIVALUMAI:
– Sveikatos ir socialinis draudimas Lietuvoje
– nemokėsite jokių įdarbinimo mokesčių
– gyvensite ir maitinsitės nemokamai dirbant Vokietijoje
– su mumis, visais Jums rūpimais klausimais, galėsite konsultuotis – 24 val. per parą.

Esu studentė, būsima psihologė. Laisvu metu atradau galimybę per VŠĮ ,,Darbo fėją,, padirbeti Vokietijoje, Senelių namuose. Tai puiki proga ne tik užsidirbti, bet ir tobulinti vokiečių kalbą, gerinti slaugos įgūdžius ir galimybė bendrauti su žmonėmis iš įvairių Europos šalių. Nuoširdus ačiū visai komandai.

AGNĖ

Taip netikėtai pasiūlė mums VŠĮ ,, Darbo fėja,, darbo vietą porai ,dirbame jau antrą mėnesį kartu su vyru, kartu dalinantis rūpesčius ir darbai mažėja, o džiaugsmas didėja… Esam labai patenkinti ir dėkingi.

AUŠRA IR DAINIUS

Esu laiminga, dirbdama šį darbą, nes galiu padėti silpnesniems už save. Nuoširdus rūpinimasis ligoniu yra mano pašaukimas. Esu labai patenkinta ir dėkinga „Darbo fėjai“, kad patikėjo mano šiomis savybėmis, bet ne tuometinėmis vokiečių kalbos žiniomis... Atrasti sau patinkantį darbą yra gyvenimo džiaugsmas.

INDRĖ

+370 64784167

info@darbofeja.lt

Aušros g. 26, Gargždai